کیوسک اطلاع رسانی
10,000,000 تومان

امروزه اطلاعات نقش ارزشمندتری نسبت به سابق بازی می کنند و از همین رو مراکزی که بتوانند اطلاعات بیشتری را در مدت زمان کمتر و با روش های جذاب تری به مراجعه کنندگان منتقل کنند، از نظر ارباب رجوع سازمان های به روز تر و پیشرفته تری هستند. به همین دلیل شرکت نوین اقدام به تولید کیوسک اطلاع رسانی با امکانات به روز و جذابی نموده است.

 در کیوسک اطلاع‌رسانی نوین به جای استفاده از نمایشگر ساده، از یک کامپیوتر All in one تاچ اسکرین استفاده شده است.

از مزایای این محصول می‌توان موارد زیر را نام برد:

1.   اطلاع‌رسانی در مورد نحوه انجام فرآیندها در یک مرکز، سازمان یا اداره با قابلیت پرینت گرفتن از اطلاعات ارائه شده سیستم توسط شخص کاربر. به طور مثال در یک مرکز آزمایشگاهی می‌توان نحوه انجام آزمایش‌ها، شرایط ناشتایی و نمونه‌گیری و یا روال‌های کاری هر بخش را اطلاع رسانی کرد یا در یک مرکزز اداری می‌شود فرایندهای پیش روی یک کاربر، نحوه انجام امور و یا مدارک و اسناد لازم برای پیش‌برد هر فرآیند را به صورت چاپ شده به مراجعه‌کننده ارائه داد. و البته ایده‌های زیادی که مدیران مراکز می‌توانند به دلخواه خود به این سیستم اضافه نمایند.

2.   به علت استفاده از کامپیوتر به جای نمایشگر، دست مدیران مراکز برای اعمال تغییرات در برنامه نرم‌افزاری آن باز خواهد بود. نرم‌افزار طراحی شده برای این سیستم به گونه‌ای است که قابلیت طراحی دکمه‌های دلخواه و قراردادن متون مختلف برای اطلاع‌رسانی به سبک دلخواه را به مدیر خواهد داد به همین علتت در این دستگاه تنها از یک نمایشگر صرف استفاده نشده است.

3.   با اتصال به برنامه جامع نوین امکانات متنوع دیگری را از جمله نمایش آمارها و اطلاعات مختلف مربوط به مرکز قابل ارائه خواهند بود.

4.   نظرسنجی مراجعه کنندگان نیز از طریق این سیستم قابل اجرا خواهد بود و می‌توان بعد از پر کردن فرم الکترونیکی نظرسنجی بن تخفیف یا تشویق نیز از طریق سیستم به مراجعه‌کننده ارائه داد. سوالات مربوط به نظرسنجی کاملا داینامیک بوده و قابلیت طراحی و  تغییر توسط مدیر سیستم را دارند.

5.   تبلیغات تعاملی از دیگر امکانات جذاب این سیستم است که مراجعه‌کننده با استفاده از آن می‌تواند با خدمات متنوع مرکز بیشتر آشنا شود.

6.   قابلیت ضبط تصویر مراجعه کننده در بدو ورود که توسط دوربین موجود در استند اطلاع‌رسانی هنگام ارائه اطلاعات صورت خواهد گرفت.

7.   اتصال به سیستم مدیریت کارت هوشمند نوین نیز از دیگر ویژگی‌های مهم و جذاب این سیستم است. با اتصال به این سیستم، مرکز قادر خواهد بود تا مشتریان خود را طبقه بندی نماید و تمام اطلاعات و سوابق آنها را نیز برای طبقه بندی به خدمت بگیرد و در نهایت اطلاعات و خدمات خاصی را به هر دستهه از مشتریان بر اساس طبقه‌بندی ارائه دهد.

8.   پیاده‌سازی تکنولوژی، ساخت استند و مونتاژ تمام اجزا کیوسک اطلاع‌رسانی نوین انحصاراً در شرکت نوین تشخیص صورت می‌گیرد و از همین رو  شرکت با افتخار خدمات گارانتی و پس از فروش دستگاه را رأساً ارائه خواهد داد.

9.   قیمت غیر قابل رقابت این سیستم نیز برای انتخاب و تصمیم‌گیری در خرید به یاری مدیران مراکز خواهد آمد. فقط این نکته در مورد قیمت لازم به ذکر است  که کیوسک اطلاع‌رسانی نوین با تکنولوژی‌های به کار رفته در طراحی و انعطاف‌پذیری در ارائه خدمات، منطقی‌ترین قیمت را در میان رقبا دارد.

 

شما میتوانید کاتالوگ این محصول را از اینجا دریافت نمایید.

- کامپیوتر All in one با قابلیت Multi Touch

- مشخصات کامپیوتر:

CPU: Intel Core i3 or i5

RAM: 4GB

HDD: 1TB

VGA: 1GB

Display: 17 inch

- فیش پرینتر اینترنال Axiom با سرعت بالا

- دسته فلزی با رنگ استاتیک

 

 

 

نام مرکز شهر

آزمایشگاه ولیعصر اسلامشهر
آزمایشگاه آرامش تهران
آزمایشگاه پارس آمل
آزمایشگاه ایران زمین کرج
آزمایشگاه دانش نوین اردبیل
آزمایشگاه ارشیا مشهد
آزمایشگاه سروش تهران
آزمایشگاه مهرآگین تهران
آزمایشگاه پروین تهران
آزمایشگاه هفده شهریور تهران
راهنمای کاربری دستگاه

دانلود فیلم آموزشی

محصولات مرتبط