۱. وب سایت شرکت نوین تشخیص، طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرائم اینترنتی و مجموعه قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می کند .

۲. حقوق معنوی محتوایی وب سایت، متعلق به شرکت نوین تشخیص می باشد؛ وب سایت شرکت نوین تشخیص حق ویرایش، حذف و یا بازنشر این محتویات را برای خود محفوظ می دارد.

۳. خدمات و محتوياتی که توسط وب سایت تولید و عرضه می شوند؛ صرفا جهت استفاده در این وب سایت هستند. هر گونه سوء استفاده از اطلاعات، عکس ها، لوگو و... از وب سایت شرکت نوین تشخیص توسط فرد حقیقی یا حقوقی، پیگرد قانونی خواهد داشت. ذکر مطالب این وب سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی این وب سایت و لینک به مطلب ذکر شده ، با کسب اجازه کتبی از مسئولان وب سایت مجاز است .

۴. وب سایت شرکت نوین تشخیص اطلاعات کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذیصلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.

۵. وب سایت شرکت نوین تشخیص پایگاه اینترنتی دیگری جز www.novinmedco.com و زیر مجموعه های آن نداشته و تنها از همین راه با کاربران خود تماس میگیرد. سایر مکاتبات اینترنتی از آدرس هایی جز آدرس های رسمی و معتبر این وب سایت، مورد تایید شرکت نوین تشخیص نیست.