برندینگ و افزایش مخاطبین (باشگاه مشتریان)
2,950,000 تومان

امروزه هر کسب و کاری برای معرفی خودش به جامعه ای که هدف و مقصد آن کسب و کار است باید برنامه ویژه ای داشته باشد. مبحث برندسازی امروزه دیگر یک موضوع تجملاتی نیست بلکه مقوله ای است که باید به آن توجه بسیار ویژه داشت. برند یعنی احساسی که نام کسب و کار شما به افرادی که با شما در ارتباط هستند منتقل می کند. این احساس می تواند صفات مختلفی باشد مثل کیفیت، سرعت، مشتری مداری، تجمل، سلامت و ویژگی های بسیار دیگر. در حوزه سلامت و به خصوص آزمایشگاه بحث قدمت و کیفیت موارد مهمی هستند که در حال حاضر ایجاد احساس خاص در افراد مرتبط با این حوزه می کنند. در نظر داشته باشید هر احساسی که قرار است منتقل کنید باید تمامی امکانات خود را در آن جهت بسیج نمایید و باز توجه کنید که برندسازی یک فرآیند زمان بر است.  • قسمت CRM با قابلیت اتصال به نرم افزار پذیرش و جوابدهی، حسابداری و امکانات متنوع نرم افزار نوین
  • قسمت ارتباط با مخاطبین که شامل پزشکان، مراجعین، کلینیک ها، سازمان ها و دسته بندی های گوناگون مخاطبین آزمایشگاه می شود.
  • ارسال پیامک، پیامک دوطرفه، پیامک هوشمند، ایجاد گروه پیامکی، نظر سنجی، انتقادات و پیشنهادات و انواع اطلاع رسانی ها و ارتباطات بر بستر پیامک
  •  ارسال ایمیل و انواع دسته بندی های ارسال ایمیل همراه با فایل و ارسال انواع مستندات، بروشورها و اطلاع رسانی ها به گروه های ایمیلی
  • تلگرام و شبکه های اجتماعی و ارتباطی همراه با امکان دریافت فایل جواب آزمایش، شرایط ناشتایی آزمایشهای مختلف، دریافت مولتی مدیا و فایلهای صوتی و تصویری مربوط به معرفی آزمایشگاه و یا راهنمای آزمایشگاه. با قابلیت تعریف انواع منوهای مختلف توسط هر مرکز بنا نیاز خود.
  •  باشگاه مشتریان و کارت هوشمند مغناطیسی جهت ذخیره اطلاعات مراجعین و استفاده از آن به صورت نامحدود، طبقه بندی مراجعین برای ارائه خدمات خاص و ویژه، امکان استفاده به عنوان کارت گروه خون، قابلیت ایجاد شبکه ای از مراکز همکار که به دارندگان این کارت ها خدمات خاص ارائه می کنند، امکان ذخیره اطلاعات سلامت و پزشکی و آزمایشگاهی افراد در کارت و استفاده از آنها در هر مکان، امکان استفاده از این کارت ها برای پرسنل یک سازمان و یا پرسنل آزمایشگاه و حتی استفاده از کارتهای مغناطیسی جهت ثبت لاگ بوک دستگاه ها.
  • تولید تمامی تجهیزات مربوط به استفاده از کارت های مغناطیسی و یا باشگاه مشتریان در شرکت دانش بنیان نوین تشخیص انجام شده است.
  • امکانات متنوع برای ثبت و ضبط تماسها، مدیریت پرسنل و بخش روابط عمومی، کارتابلهای پرسنلی، تنظیم کردن و یادآورهای تماسها و جلسات و قرارهای ملاقات و ثبت شرح و رخدادها همراه با سیستم گزارش گیری پیشرفته.
  • داشبوردهای متنوع از ارتباطات و قرارهای ملاقات و جلسات مختلف و نتیجی که از آنها بدست آمده باعث شده اند که در این قسمت دریافت اطلاعات از نرم افزار با چهره گرافیکی زیبا میسر باشد و در کمترین زمان بیشترین اطلاعات ممکن دریافت شود.
  •  امکانات و ایده های بسیار زیادی در این قسمت از نرم افزار وجود دارد که حاصل تجربه های موفق مدیران آزمایشگاهی می باشد که به علت مباحث مربوط به کپی رایت از بازگو کردن آنها در این سطور معذوریم ولی در صورتی که به اطلاع از آنها علاقه دارید مشاورین شرکت نوین تشخیص هر زمان که تصمیم بگیرید برای معرفی این ایده ها در خدمتتان خواهند بود. پس تماس از شما!

 

نام مرکز شهر

برای این بخش از نرم افزار نام مرکزی وارد نشده است
دانلود فیلم آموزشی

تغییراتی ثبت نشده است

محصولات مرتبط