نرم افزار مستند سازی آزمایشگاه و لوح کیفیت
0 تومان

مستندسازی اطلاعات در هر سازمانی که قرار است تا کیفیت نتایج خروجی بالایی داشته باشد از الزامات است. امروزه شرکت های بزرگی در دنیا مسئول برگزاری دوره های مربوط به استاندارد سازی سازمانها هستند. آزمایشگاه های پزشکی هم که در آنها سطح کیفی محصولات خروجی به شدت اهمیت دارد در این راستا قرار می گیرند.

چند سالی است که آزمایشگاه های پزشکی در کشور ما بر اساس استانداردهای تعریف شده از سوی آزمایشگاه مرجع سلامت ارزیابی می شوند و چک لیستی از سوی این سازمان برای امور اصلی آزمایشگاه ها در نظر گرفته شده و مراکز ملزم به رعایت موارد آن گردیده اند. در قسمت مستندسازی نرم افزار نوین برای مدیریت جامع موارد مربوط به این چک لیست که به چک لیست 164 مورد معروف می باشد و همینطور امور مربوط به دریافت لوح کیفیت آزمایشگاه ها پرداخته شده است. • سابقه دریافت لوح کیفیت با نرم افزار مستند سازی نوین در زمانهای مختلف و مراکز گوناگون و حذف کاغذ از مراودات مربوط به این امر در آزمایشگاه
 • ثبت اتوماتیک و هوشمند عدم انطباقها در صورت وارد نکردن اطلاعات از سوی کاربران یا وارد شدن اطلاعات اشتباه یا اطلاعات نا مناسب و حتی در صورتی که اتفاقاتی رخ دهند که هوش مصنوعی برنامه آنها را تشخیص دهد.
 • ثبت لاگ بوک به صورت اتوماتیک برای دستگاه های نوین تشخیص و یا تنها با یک کلیک برای دستگاه های دیگر
 • ربات ممیز اتوماتیک و هوشمند با قابلیت برنامه ریزی ممیزی دوره ای به گونه ای که در هر قسمت از برنامه در صورتی که موارد مربوط به چک لیست خالی مانده باشند و یا اسناد آنها منقضی شده باشند و یا نیاز به تصحیح اطلاعات وجود داشته باشد به کاربران مربوطه آلارم داده تا بتوانند در اسرع وقت مشکلات را برطرف نمایند. این ربات به صورت دائم موارد نقص در برنامه را گوشزد می نماید.
 • اتصال به قسمت حسابداری، پذیرش و جوابدهی، حقوق و دستمزد و پرسنلی، انبارداری و CRM
 • PM و مدیریت تجهیزات کامل همراه با بخش نگهداری، سرویس و تعمیرات دستگاه ها که در زمانهای مناسب جهت انجام امور مربوطه به پرسنل اطلاع رسانی می کند.
 • بخش ارزیابی کارکنان،تامین کنندگان و فروشندگان و بخش ارزیابی آزمایشگاه های گیرنده و فرستنده که در صورتی که در این ارزیابی سازمانی امتیاز نیاورد در قسمت های مربوطه ادامه همکاری با آن سازمان غیر فعال می شود.
 • تمامی مستندات، فرم های خام، دستورالعمل ها و اسناد مربوط به SOPها که در برنامه مورد نیاز هستند به صورت فایل های قابل تغییر در برنامه قرارداده شده اند.
 • بخش آموزش کارکنان که قابلیت برنامه ریزی کلاسها و دوره های آموزشی را توسط مسئول فنی ممکن می سازد و قادر است تا مدیریت طراحی سوال جداگانه برای هر دوره و هر بخش، برگزاری امتحان، تصحیح امتحان و صدور گواهی نامه را به عهده بگیرد.
 •  قابلیت ثبت اتوماتیک ساعت و تاریخ نمونه گیری و نام فرد نمونه گیر، جداکننده سرم ها، انجام دهنده و خارج کننده نمونه از آزمایشگاه که مرکز را از وجود دفاتر متعدد بی نیاز کرده و قابلیت گزارش و جستجو به اطلاعات ثبت شده می دهد.
 • چینش منوها مطابق با سرفصل های چک لیست آزمایشگاه مرجع سلامت که باعث کاربری بسیار آسان و عدم نیاز به آموزشهای وقت گیر می شود و همینطور وجود خود چک لیست در برنامه به صورت داینامیک نیز باعث راحتی ثبت اطلاعات و ممیزی آن خواهد شد.
 • آموزش برنامه توسط کارشناسان این حوزه در آزمایشگاه انجام خواهد شد و در صورتی که نیاز به مشاور در مورد انجام امور باشد مشاورین با سابقه در خدمت شما خواهند بود.
نام مرکز شهر

برای این بخش از نرم افزار نام مرکزی وارد نشده است
دانلود فیلم آموزشی

تغییراتی ثبت نشده است

محصولات مرتبط