نرم افزار آزمایشگاهی نوین

نرم افزار پذیرش آزمایشگاه، نرم افزار جوابدهی آزمایشگاه، نرم افزارمدیریت آزمایشگاه، نرم افزار کنترل کیفی آزمایشگاه، نرم افزار مستند سازی آزمایشگاه، باشگاه مشتریان، CRM، نرم افزار حقوق و دستمزد، نرم افزار مدیریت کلینیک، نرم افزار کارت گروه خون، تلگرام آزمایشگاه، پیامک هوشمند آزمایشگاه، اتصال دستگاه های آزمایشگاهی به انواع نرم افزار و اتصال به سازمانهای بیمه گر

نرم افزار جامع مدیریت آزمایشگاه نوین


0 تومان

نرم‌افزار جامع مدیریت آزمایشگاه نوین در عین فراهم آوردن محیطی امن می تواند تمامی نیازهای حوزه اطلاعات یک مرکز را مرتفع سازد.

نرم افزار انبارداری آزمایشگاه نوین


2,950,000 تومان

نرم‌افزار مدیریت انبار مخصوص آزمایشگاه که بخشی از نرم افزار جامع مدیریت آزمایشگاه نیز می‌باشد قادر است تمام امورمربوط به انبارداری حتی ثبت سفارش و ارسال به مرکز تهیه کننده را به صورت اتوماتیک انجام دهد.

نرم افزار حسابداری و مالی


3,500,000 تومان

نرم افزار حسابداری و حقوق و دستمزد نوین تشخیص با امکانات متنوع قادر است تا ابزاری قوی جهت مدیریت این قسمت از آزمایشگاه در اختیار شما قرار دهد.

نرم افزار کنترل کیفی آزمایشگاه (کنترل کیفیت آزمایشگاه)


4,950,000 تومان

کنترل کیفی در هر آزمایشگاهی یکی از الزامات فعالیت مرکز می باشد و می توان گفت بدون اطمینان از صحت و دقت نتایج خروجی، آزمایشگاه در وضعیت مناسبی برای ارائه خدمت نمی باشد.

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)


6,950,000 تومان

شرکت نوین تشخیص با بهره گیری از مشاورین با تجربه در زمینه مارکتینگ حوزه درمان مبادرت به تهیه ابزار و نرم افزار های مربوط بهCRM و مشتری مداری نموده است

پکیج نرم افزاری مدیریت کلینیک


4,950,000 تومان

این برنامه جهت مدیریت مطب با امکانات متنوع طراحی شده است که به عنوان سرویس هایی تخصصی و حرفه ای باعث ایجاد ارزش افزوده برای مراکز آزمایشگاهی می شوند.

نرم افزار پذیرش و جوابدهی کلینیکال و پاتولوژی


6,500,000 تومان

پذیرش و جوابدهی در مراکز درمانی و آزمایشگاهی

سیستم حقوق و دستمزد، اداری و ...


1,950,000 تومان

اجرای تمام امورمربوط به حسابداری، بیمه، مالیات به صورت اتوماتیک و با سرعتی باور نکردنی

برندینگ و افزایش مخاطبین (باشگاه مشتریان)


2,950,000 تومان

برند یعنی احساسی که نام کسب و کار شما به افرادی که با شما در ارتباط هستند منتقل می کند. این احساس می تواند صفات مختلفی باشد مثل کیفیت، سرعت، مشتری مداری، تجمل، سلامت و ویژگی های بسیار دیگر.

اتصال دستگاه و اتوماسیون


3,000,000 تومان

آزمایشگاه به عنوان بخشی از سیستم تشخیص پزشکی، قرار است یکی از دقیق ترین بخش های پاراکلینیک باشد. برای اینکه این مهم به وقوع بپیوندد نیاز است تا نقل و انتقال اطلاعات با دقیق ترین شیوه ها و با حداقل دخالت انسانی و همینطور با امن ترین شیوه رخ دهد.

نرم افزار مستند سازی آزمایشگاه و لوح کیفیت


0 تومان

در قسمت مستندسازی نرم افزار نوین برای مدیریت جامع موارد مربوط به این چک لیست که به چک لیست 164 مورد معروف می باشد و همینطور امور مربوط به دریافت لوح کیفیت آزمایشگاه ها پرداخته شده است.

گزارشات و داشبوردها


0 تومان

ماژول داشبوردها و گزارش دهی در نرم افزار نوین یکی از قسمتهایی است که شرکت به واسطه آن در حال ورود به مقوله هوش مصنوعی می باشد.

نرم افزار آزمایشگاه ژنتیک و مشاوره


6,500,000 تومان

آزمایشگاه هایی که آزمایش های مربوط به حوزه ژنتیک را انجام میدهند امروزه به یکی از نیازهای حوزه آزمایشگاهی مبدل شده اند که هر روز آزمایشهای اختصاصی با روشهای اختصاصی به آنها اضافه می شود.

تجمیع آزمایشگاه ها و مگالب


0 تومان

تنها نسخه نرم افزار مدیریت آزمایشگاه های تجمیع شده یا مگالب ها توسط شرکت نوین تشخیص توسعه داده شده است و هم اکنون در مراکزی در سطح کشور اجرایی شده است.

طراحی سایت اینترنتی با امکانات مختلف از


3,500,000 تومان

امکانات متنوعی که همگی با توجه به نیاز آزمایشگاه های کشور تعریف شده اند در پکیج های مختلف طراحی سایت شرکت نوین تشخیص موجود هستند.